Art-mafi s.r.o.

Art-mafi s.r.o.

Novinka povrchové úpravy do běžných a vysoce zátěžových prostor.

O nás

Firma Ota Votoček byla založena panem Otou Votočkem v roce 2000 a od zahájení svojí činnosti se věnuje výhradně realizaci dřevěných podlah na profesionální úrovni. Máme pracovníky kteří se v oboru dřevěných podlah pohybují již 20 let.
V naší firmě se setkáte s ryze individuálním přístupem nejen v komunikaci se zákazníky, ale i v řemeslném zpracování a kvalitě práce. Dnes je firma dynamicky se rozvíjející společností, která čerpá ze získaných letitých zkušeností a zakládá si na profesionalitě, kvalitě a individuálním přístupu k jednotlivým zákazníkům a zakázkám. Kombinací osvědčených postupů a nejmodernějších technologií dosahujeme maximální efektivnosti prováděných prací a tím spokojenosti našich zákazníků. Naše práce je nám nejenom koníčkem, ale i vizitkou. Jsme tým lidí, kteří jsou svou profesionalitou schopní zrealizovat jak malé realizace, tak i ty největší objektové zakázky.
Neděláme kompromisy, ručíme za svoji práci a materiály které používáme. Samozřejmou součástí naší práce je odborné poradenství. Zaměstnanci firmy jsou odborníci s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Doporučení našich odborníků Vám pomohou se zorientovat a včas zachránit nevhodnou investici v případě, kdy Vaše představy a záměry neodpovídají dlouhodobým zkušenostem a tím předejít Vaši nespokojenosti s kvalitou a užitnými vlastnostmi vybrané podlahy. Neváhejte tedy před finálním rozhodnutím raději kontaktovat naše odborníky, kteří se s Vámi rádi podělí o svoje dlouholeté zkušenosti a poskytnou Vám nezaujatou a nestrannou radu.

Art-mafi s.r.o.

Od roku 2008 také působíme jako výhradní a oficiální zastoupení rakouské firmy Mafi. Tyto podlahy jsou originální především svým vzhledem, dokonalostí zpracování a ekologickou povrchovou úpravou. Vedle zdokonalování ekologického zpracování dřeva Mafi nadšeně vytváří trendy v oblasti přírodního bydlení. To je vyjádřeno v podnikovém sloganu: „Walk on art“

 

Pro doplnění sortimentu materiálů spolupracujeme s vybranými dodavateli z České republiky, Rakouska, Německa, Francie a Holandska. To nám umožňuje nabídnout realizaci dřevěných podlah a teras v různých cenových úrovních.

 

Proč se svěřit do naší péče:

Práci provedeme tzv. „na klíč“

Poskytujeme poradenství a technické informace o jednotlivých typech dřevěných podlah.

Práci provádíme v předem přesně stanoveném termínu

Zaručíme Vám kvalitu odvedené práce

K práci máme potřebnou kvalifikaci a nejkvalitnější strojní vybavení

Veškeré práce jsou prováděny podle nejnovějších technologií

Zaměření a prohlídka jsou součástí každé zakázky

Doporučíme vhodný postup a provedeme případnou opravu podkladu

Realizace provádíme po celé České republice a Evropě.

 

Služby:

Odborné poradenství a konzultace

Cenové kalkulace

Dodávky materiálu

Kompletní pokládku dřevěných podlah

Renovace stávajících dřevěných podlah

Dřevěné obklady schodišťových stupňů

Decking

Následný záruční a pozáruční servis

 

Co umíme

Povrchová úprava IPE

Výjimečnost povrchové úpravy je 100 % přírodní vzhled dřeva.

Více se dozvíte zde.

Realizované projekty
ve spolupráci se Art-mafi s.r.o.

Kontakt

Ota Votoček

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Art-mafi s.r.o.

Klešická 939, Praha - Újezd nad Lesy


www.artmafi.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email