AUTORIZOVANÁ PROHLÍDKA NEMOVITOSTI ODBORNÍKEM + DOTACE NA REKONSTRUKCE - KLIKNĚTE ZDE

SMEG má svůj styl...

SMEG je italský výrobce domácích spotřebičů se sídlem v Guastalla v oblasti Reggio Emilia. Spotřebiče jsou kombinací špičkové technologie, funkčnosti a umění. SMEG působí celosvětově a díky partnerství s mezinárodně uznávanými architekty vzniká unikátní design představující "Made in Italy" standard

Špičkové domácí spotřebiče...

Sortiment SMEG tvoří 14 estetických linií, z nichž nejoblíbenější je retrostyl 50tých let a tradiční linie evokující atmosféru dávných časů.

50's style, SDA retro, VICTORIA, CORTINA, COLONIAL,…

Moderní styl reprezentují...

CLASSIC - čisté tvary s prvky průmyslového designu

LINEA - nejnovější trendy, špičkové výkony a důraz na úsporu energie

DOLCE STYL NOVO – nový elegantní design s temným sklem a detaily z mědi nebo nerezové oceli

NOVINKY

Ve spolupráci se studiem Dolce & Gabana vznikla kolekce "Sicily My Love". Malé spotřebiče jsou dekorovány sicilskými motivy (citrusy, plody opuncií a zářivými prvky). Každý detail je propojen se Sicílií – domovem Dolce & Gabana.

Podpora...

Prostřednictvím knihovny BIM umožňuje SMEG projektantům a architektům co nejlépe dotvořit svůj projekt pomocí 3D modelů spotřebičů SMEG.

Showroom společnosti Elettromec CZ

Společnost ELETTROMEC CZ je autorizovaným dovozcem zn. SMEG do České a Slovenské republiky. Spotřebiče prezentuje v showroomu v Praze - Galery Myšák. Ten je určen pro obchodní partnery, architekty, designery a jejich klienty.

Již 70 let jsou spotřebiče SMEG pojaté jako vkusné a elegantní řešení požadavků současného bydlení a to díky spolupráci s mezinárodně uznávanými architekty jako je jako je Guido Canali, Mario Bellini, Piano Design Studio, Marc Newson a Giancarlo Candeago.

Kompletní sortiment tvoří 14 estetických linií, které se výrazně stylově odlišují - od koloniálního stylu, retra, průmyslového designu až po hight tech.

V showroomu v Gallery Myšák (Vodičkova ulice 710/30 v Praze) jsou ukázky nejžádanějších designových řad.