Rekonstrukce bytu

Rekonstrukce bytu

Ať už jde o panelový dům, cihlovou bytovku či činžovní dům, všechny byty si dříve či později vyžádají větší rekonstrukci a změnu dosavadního stylu. Moderní bydlení totiž není jen o vzhledu, ale také o funkčnosti.

Kvalitně provedená rekonstrukce bytu výrazně zvýší komfort bydlení, využít můžete například systém inteligentní domácnosti. Zvláště panelové byty díky svému provedení vyžadují citlivé provedení rekonstrukce, odstranění umakartového jádra, kvalitnější izolaci a odhlučnění. A proto jsme tu my, abychom vám pomohli, CZECH DECO TEAM.

Rekonstrukce bytu s CZECH DEC TEAM

CZECH DECO TEAM sdružuje odborníky s více než desetiletou zkušeností v oblasti stavebnictví a designu. Kvalitně provedená práce a spokojenost zákazníka je naší nejvyšší prioritou. Náš svět se skládá z bourání a budování nového, jsme v tom opravdu dobří.

Kompletní rekonstrukce bytu na klíč

Komplexní řešení celé rekonstrukce od návrhu až po realizaci doporučujeme přenechat odborníkům. Máme nejen znalosti, ale také zkušenosti pro bezproblémovou a funkční rekonstrukci, ve spolupráci s designéry navíc bude výsledná renovace příjemným prostorem pro každodenní návrat z práce. Domov totiž netvoří jenom správně poskládané cihly, ale také citlivý výběr designových prvků, které odpovídají vašim potřebám a představám. Čisté linie a krásné bydlení je v našich představách při návrhu i následné realizaci.

renovace moderního bytu

Rekonstrukce bytu krok za krokem

Základním krokem je konzultace, prohlídka nemovitosti a následný návrh, který zohlední všechny požadavky a představy klienta a reálné možnosti. S rekonstrukcí v našich rukou pak na vás zbydou jen milé povinnosti, jako je výběr a schvalování návrhů. Vše ostatní zařídíme my. Zajistíme stavební firmu, dohlédneme na stavbu, dodržování postupů, návrhu, termínů i výši dohodnuté ceny. Výběr činností z naší specializace:

 • Zkontrolujeme veškerou elektroinstalaci a rozvody kabelů, a dle potřeby vyměníme spolu s instalací nového rozvaděče.
 • Navrhneme systém inteligentní domácnosti.
 • Při rekonstrukci koupelny, předělávání bytového jádra nebo přemístění kuchyně instalujeme nové potrubí pro vodu, plyn a topení, včetně potřebných ventilů a počítadel. Také provádíme povinné tlakové zkoušky, abychom zajistili bezpečnost při používání spotřebičů a sanity.
 • Rádi navrhneme a realizujeme sádrokartonové podhledy jakékoliv složitosti.
 • Provádíme pokládku obkladu včetně nestandardních dlažeb a obkladu, jako jsou mozaiky nebo keramika či mramor.
 • Poradíme, jaké typy podlah jsou do vašich prostorů nejvhodnější, a následně podlahu realizujeme. Nabízíme také možnost renovace parket.
 • V závěrečné práci nanášíme omítky, běžné, dekorační interiérové a fasádní.
 • Kromě interiérových prací sdružujeme odborníky na instalace nových oken a dveří, případně umíme ty staré renovovat.

Renovace bytu, domu, ale i kanceláře či půdních prostor

Kromě kompletní rekonstrukce bytů a jednotlivých místností se zaměřujeme také na kompletní rekonstrukce bytových jader, kanceláří či půdních vestaveb. Našim zákazníkům se snažíme vyjít se vším vstříc a obrátit se na nás tak můžete i v případě rekonstrukce domu. Pro své zákazníky navrhneme, naplánujeme, a hlavně zrealizujeme kompletní rekonstrukci bytu, poskytneme odborné kontrolní a projektové poradenství.

rekonstrukce bytu po realizaci

Rekonstrukce panelového bytu: Čím se liší rekonstrukce bytu v paneláku a domě?

Cihlový dům je vyhledávanou nemovitostí nejen v Praze, ale i po celé České republice. Oproti panelovým domům nabízí lepší izolaci, možnost změnu dispozic bydlení a lepší investici peněz. Panelové domy byly ve své době mimořádně praktickým řešením, ale trpí mnoha neduhy. Naštěstí tyto nevýhody lze eliminovat citlivou rekonstrukcí, která promění starý panelový byt v nádherné místo pro život. Panelové byty stále ještě disponují umakartovým jádrem, se kterým je nejvyšší čas se rozloučit!

Cena: Kolik stojí rekonstrukce bytu?

Rekonstrukce bytu profesionální firmou se může zdát finančně nevýhodná, ale je to právě rekonstrukce na vlastní pěst, která se může spíše prodražit než vyplatit. Na vlastní dílo nevztahuje klasická záruka a případná reklamace možná. Vytvořením návrhu a následné realizaci odbornou firmou se vyhnete zklamání z výsledku. Obraťte se pro jistotu na specialisty. Provádíme jak klasické rekonstrukce stávajícího bydlení, tak také byty ve stavu shell and core, tzn. před dokončovacími pracemi. Na námi doporučené materiály často nabízíme slevy díky atraktivním smlouvám s vybranými dodavateli. To nám zajišťuje exkluzivní podmínky a ceny, které pak můžeme nabídnout i vám.

rekonstrukce bytu koupelna

Dokumenty: Ohlášení rekonstrukce bytu

Postaráme se o vaši rekonstrukci na klíč od přípravy projektu, stavebního povolení nebo ohlášení až po předání hotové rekonstrukce připravené k okamžitému nastěhování. Víme, co a kde zařídit, a jak maximálně zkrátit jednotlivé lhůty a vyřešit návaznost tak, aby vydaná povolení neomezovala začátek stavby. Vaší jedinou milou starostí bude informovat sousedy. S lahví dobrého vína či kvalitní kávou a úsměvem jim sdělíte termíny a poprosíte o shovívavost. Komunikace se sousedy není zákonná povinnost, ale z naší zkušenosti doporučujeme tento krok nevynechat. Dobré vztahy se sousedy jsou k nezaplacení, to jediné my zařídit neumíme. Ve všem ostatním se na nás můžete spolehnout. Navrhujeme prostory pro život. Vytváříme z obytných místností domov, který si zamilujete. Proměňte i vy svůj byt!

Kontaktujte náš realizační tým

Využijte náš realizační tým složený ze zkušených odborníků v oblasti rekonstrukcí interiérů i domů. Pomůžeme vám s realizací vašich snů od návrhu až po kolaudaci.

Stačí poslat nezávaznou poptávku. V textu, prosím nezapomeňte jen uvést důležité informace:

 • jaký prostor se chystáte rekonstruovat, upravit či vybavit
 • v jakém časovém horizontu - kdy chcete s návrhy nebo realizací začít
 • kde se nachází místo realizace
 • jakou máte představu o finanční náročnosti

Zanechte nám na sebe kontakt, my se s Vámi spojíme do 24h a doporučíme Vám vhodné řešení: