Rekonstrukce domu

Rekonstrukce domu

Čeká vás rekonstrukce či přestavba domu či bytu? Nebo máte k dispozici dům ve stavu tzv. shell and core (před dokončovacími pracemi), čekající na zhmotnění vašeho snového bydlení?

CZECH DECO TEAM sdružuje profesionály, kteří provedou rekonstrukci, renovaci a modernizaci vašeho domova v nejvyšší kvalitě.

CZECH DECO TEAM

CZECH DECO TEAM sdružuje odborníky s více než desetiletou zkušeností v oblasti stavebnictví a designu. Za naše poslání považujeme atraktivní návrh rekonstrukce na míru, kvalitně provedenou práci a na jejím konci spokojenost a nadšení našeho klienta.

Rekonstrukce domu s CZECH DECO TEAM

Jen to nejpříjemnější v rámci rekonstrukce, tedy výběr a schválení profesionálně vytvořených návrhů podle vašich představ. Všechny ostatní starosti můžete nechat na nás. Vzhledem k více než 10letým zkušenostem v oblasti stavebnictví zajistíme hladký průběh a případné nestandardní situace řešíme citlivě tak, aby nenarušily časový či ekonomický plán.

Co je potřeba od vás?

 • Vybrat a schválit návrh

Co zařídí CZECH DECO TEAM

 • Realizaci vašich představ v podobě návrhu rekonstrukce
 • Zajištění stavebního povolení či ohlášení a realizační firmy
 • Dozor nad stavbou
 • Hlídání dodržování termínů a cen
 • Řešení všech případných starostí a problémů
 • Předání klíčů k okamžitému nastěhování v případě realizace na klíč

Zapomeňte na prach, špínu a hlavu plnou starostí, nás rekonstrukce baví a jsme v tom skvělí. Vy se díky nám můžete zase věnovat oboru, ve kterém jste úžasní vy.

rekonstrukce starého rodinného domu

Investice do kvalitní rekonstrukce domu se vyplatí

Nekvalitní rekonstrukce starého domu může přinést mnoho problémů a starostí. Zaměřujeme se i na věci, které nejsou na první pohled vidět, ale zaručí komfortní bydlení.

Vytváříme víc než obytné prostory. Navrhujeme prostory pro život. Stavíme místa, která se stanou vaším milovaným domovem, místem, kam se budete každý den rádi vracet. Navíc i v původním starém domě můžete mít zapojené součásti chytré domácnosti.

Rekonstrukce starého rodinného domu nebo činžovního domu

CZECH DECO TEAM provádí kvalitní rekonstrukce panelových a činžovních bytů po celé Praze a okolí. Domy především v centru Prahy jsou specifické hned z několika hledisek.

Zvláště starší domy vyžadují citlivý zásah, který bude respektovat jejich historii, ale majiteli přinese veškerý komfort a atraktivní design.

Vzhledem ke spolupráci s mimořádně kvalitními architekty a designery dokážeme navrhnout i vybavení interiéru přesně podle vašich představ a následně ho realizovat, aby splnil veškerá vaše očekávání.

rekonstrukce domu před a po

Postup rekonstrukce starého domu krok za krokem

Při rekonstrukci u starších bytů a domů zkontrolujeme veškerou elektroinstalaci a rozvody kabelů a v případě potřeby vyměníme spolu s instalací nového rozvaděče pro maximální efektivitu a bezpečnost. Bude-li třeba, doporučíme a provedeme vedení nových potrubí pro vodu, plyn a topení, včetně potřebných ventilů a počítadel. Při jakémkoliv zásahu do instalace vody a plynu provádíme povinné tlakové zkoušky.

Vysoké stropy

Máte vysoké stropy? Na přání zajistíme sádrokartonové podhledy jakékoliv složitosti, ať už jde o klasický sádrokarton, protipožární či speciální hydroizolační pro koupelnu.

Renovace oken a dveří nebo jejich koupě

Při rozhodování, zda zachovat a renovovat stávající okna a dveře či zakoupit nové vám pomůžeme v obou případech. Poradíme, jaké by bylo nejvhodnější řešení, na základě kterého se budete moci snadněji rozhodnout.

Renovace podlah

I v případě podlahy pomůžeme s položením nové jakéhokoliv typu, a pokud dům nabízí parkety a vy je budete chtít zachovat, provedeme citlivou renovaci parket.

Renovace zdí

Nerovné a neatraktivní stěny? Vrátíme jim jejich krásu, vyrovnáme je a zaděláme veškeré otvory a trhliny, a nakonec stěny ošetříme penetrací i pro lepší přilnavost barvy. V případě tapetování si lze vybrat z papírových, vinylových nebo textilních tapet.

rekonstrukce domu - interiér

Cena rekonstrukce domu

Stanovení ceny rekonstrukce vyžaduje konzultaci s klientem z hlediska jeho požadavků, ale také důkladné prohlédnutí interiérů a exteriérů dané nemovitosti. Jen kvalitní příprava, která je pro nás samozřejmostí, dokáže zajistit dodržení stanovené ceny i termínů.

Při tvorbě návrhů zohledňujeme nejen představy klienta, ale také jeho rozpočet a možnosti. Protože spolupracujeme s profesionály ve všech odvětvích renovace a rekonstrukce, známe veškerá úskalí dané problematiky a využíváme našich znalostí ku prospěchu našeho zákazníka.

 

Abyste měli představu kolik taková rekonstrukce skutečně může stát, připravili jsme pro vás jednoduchý návod, jak si orientační cenu odvodit. Jak s tabulkou můžete pracovat? Podívejte se na jednotlivé typy rekonstrukcí, co vše obsahují, příslušný typ vynásobte metry čtverečními vašeho domu a získáte tím velmi hrubou, orientační cenu rekonstrukce.

 

EASY

MEDIUM

EXCLUSIVE


Nová koupelna
Podlahy laminát
Interiérové dveře
Oprava omítek
Malby

 


Varianta EASY a navíc:
Koupelna vyšší standard
Nová elektroinstalace
Rozvody topení
Topná tělesa + zdroj (kotel)
Podlahy materiál dřevo


Varianta MEDIUM a navíc:
Inteligentní řízení domácnosti
Nadstandartní materiály
Zařízení nábytkem a doplňky

 

8 000 Kč bez DPH/m² bytu

15 000 Kč bez DPH/m² bytu

od 20 000 Kč bez DPH/m² bytu

 

Př.: Budete-li chtít zrekonstruovat dům 4kk o velikosti 130m², kdy uvažujete pouze variantu EASY, pak se cena rekonstrukce bude orientačně pohybovat na úrovni 8 000 x 130 = 1 040 000 Kč / bez 15% DPH.

 

Vyplatí se rekonstrukce rodinného domu svépomocí?

Zvláště manuálně zdatní lidé zvažují realizaci rekonstrukce svépomocí, je třeba si však uvědomit možné důsledky. Práce zaberou více času, který můžete věnovat svému zaměstnání, podnikání či své rodině. Za jakoukoliv chybu ponesete důsledky, není možná reklamace, žádné uplatnění záruky.

Jen vybírání a dojednávání materiálů zabere mnoho času a hrozí ztráta peněz, pokud zvolíte nedůvěryhodnou firmu. A výsledek rekonstrukce nemusí splnit vaše očekávání a nemusí stát za veškerou snahu, peníze a strávený čas.

Promyslete, do čeho při rekonstrukci domu chcete investovat, oslovení profesionálů z CZECH DECO TEAM si ušetříte starosti a nervy, ale také čas a v konečném důsledku i peníze. Vzhledem k našim zkušenostem a referencím dokážeme našim klientům nabídnout atraktivní slevy u mnoha dodavatelů, zodpovídáme za kvalitu použitých výrobků i prací a odevzdáváme byt či dům jen v perfektním stavu podle našich nejnáročnějších požadavků. Jakou cestu zvolíte vy?

Jsme připraveni vám nabídnout veškeré naše znalosti a schopnosti, aby vaše očekávání byla bezezbytku naplněna, vaše přání realizujeme do posledního detailu.

Rekonstrukce moderních pasivních či nízkoenergetických domů

I u moderního domu vám můžeme pomoci s rekonstrukcí. Zvláště při zakoupení nového domu můžete mít odlišné požadavky a představy než původní majitelé, přestože jinak dům splňuje ekonomické parametry pasivního či nízkoenergetického domu.

Součástí našeho týmu jsou designeři, kteří stávající dům promění v místo, které bude odrážet vaši osobnost a budete se tam cítit jako doma.

Poradíme si i s náročnějšími úkoly, jako jsou mozaiky či mramor u dlažeb, které vyžadují přesnou aplikaci pro perfektní dojem.

Naneseme omítku podle vašich představ, můžete si vybírat z běžných, ale také z dekoračních interiérových a fasádních omítek.

Při výměně podlahy doporučíme nejvhodnější typ, nabídneme slevy od našich dodavatelů a na základě vašeho výběru podlahu realizujeme.

rekonstrukce domu na venkově

Co všechno umíme ve zkratce

I v dnešní době existuje ještě mnoho domů, které mají staré umakartové jádro, nevzhledné obložení a nutně potřebují kompletní rekonstrukci. Je jeden z těchto domů i ten váš?

 • Zrekonstruujeme kompletně interiér i exteriér vašeho domu (dům zděný, panelový či dřevostavbu).
 • Provádíme rekonstrukce koupelen, kuchyní, dětských pokojů, obývacích pokojů, ložnic, celých bytových jednotek, včetně půdních a sklepních prostor.
 • V rámci exteriérových prací dokážeme zrealizovat zateplení, izolaci, novou fasádu, výměnu oken, dveří, střechy včetně terénních úprav kolem domu.
 • Poradíme si s jakoukoliv výzvou v oblasti rekonstrukce, renovace a oprav domů a bytů.

Začněte s kompletní rekonstrukcí domu s naší pomocí. Obraťte se na specialisty v oboru rekonstrukce a designu! Rekonstrukce s CZECH DECO TEAM je zárukou nulových starostí a perfektního výsledku, který předčí vaše očekávání!

Rekonstrukce bytů i kanceláří od profesionálů

Kromě rekonstrukce domů se zaměřujeme také na kompletní rekonstrukce bytů a kanceláří, a to včetně rekonstrukce bytových jader či půdních vestaveb.

Pro své zákazníky navrhneme, naplánujeme, a hlavně zrealizujeme kompletní rekonstrukci bytu, poskytneme odborné kontrolní a projektové poradenství a navrhneme nejefektivnější řešení rekonstrukce, a to jak z estetického, tak z ekonomického hlediska.

Kontaktujte náš realizační tým

Využijte náš realizační tým složený ze zkušených odborníků v oblasti rekonstrukcí domů i novostaveb. Pomůžeme vám s realizací vašich snů od návrhu až po kolaudaci.

Stačí poslat nezávaznou poptávku. V textu, prosím nezapomeňte jen uvést důležité informace:

 • jaký prostor/dům se chystáte rekonstruovat, upravit
 • v jakém časovém horizontu - kdy chcete s návrhy nebo realizací začít
 • kde se nachází místo realizace
 • jakou máte představu o finanční náročnosti

Zanechte nám na sebe kontakt, my se s Vámi spojíme do 24h a doporučíme Vám vhodné řešení: