Bette GmbH & Co. KG

Zaměřeno na detail

O projektu

Velikost pochází ze zaměření se na detailTo je myšlenka provozovatelů butikového hotelu Sans Souci, který se nachází hned vedle vídeňské Museums Quartier. Promyšlený design se mísí s ušlechtilými materiály a luxusními detaily. V koupelnách vany Bette Starlet Oval Silhouette a sprchové povrchy BetteFloor podtrhují designový koncept - pro čistý požitek uprostřed kulturního centra rakouského hlavního města.


Autoři projektu

Tvarujeme sny z oceli a vytváříme koupelny budoucnosti. 

Jsme německá rodinná společnost, která vyrábí od roku 1952 prémiové architektonické koupelnové komponenty z glazované titanové oceli z čistě přírodních materiálů.

"Nesledujeme módní trendy, ale identifikujeme dlouhodobý vývoj prostřednictvím naší pravidelné výměny s trhem, s designéry a dalšími odborníky." Sven Rensinghoff Vedoucí marketingu a produktového managementu

Navštivte náš virtuální Bette showroom

 

Láska k designu 

Máme vášeň pro výrobky, které dokonale ladí s pláštěm budovy. Takto vytváříme koupelnové výrobky, které se mísí s architekturou a vytvářejí estetické umělecké dílo. Naše designové linie vyzařují harmonii. Uzemění nebo lehkost. Skládají se z vany a umyvadla. V návrhových řadách si můžete vybrat kteroukoli z různých verzí. Naše chápání estetiky je souhra mezi formami a barvami, které ovlivňují podvědomí. Tyto znalosti jsme využili k vývoji koupelnových produktů pro zcela odlišné designové linie. S největší architektonickou přitažlivostí a nadšením, které můžete vidět v našich produktech.

 

Barvy

Individualita hraje v našich životech stále důležitější roli. To je jeden z důvodů, proč mají barvy v našem každodenním životě silnější zastoupení než kdykoli předtím. Zároveň na nás barvy působí emocionálně, dokonce i podvědomě. Dáme vám příležitost vybrat si z velké palety barev a dosáhnout tak požadovaného efektu. Nastavujte akcenty, realizujte vzrušující barevné kombinace nebo navrhujte koupelny jako z jedné formy. Díky naší široké škále barev neexistují žádná omezení pro vaše návrhy a nápady při tvorbě.

Zobrazit profil

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

Telefon: +420 778 488 084

Email: kancelar@czechdecoteam.cz

Telefon: +420 778 488 084

Email: kancelar@czechdecoteam.cz