Ing. Anke Glut

Dámský boudoir

O projektu

Kontaktovala mě nešťastná zákaznice, která po velkém poškození celého bytu vodou rekonstruovala svůj byt. Už si sama vybrala podlahu, dveře, koupelnu a kuchyň, ale co dál? Nevěděla si rady, co dělat s interiérem. Věděla jen, že chce, aby to bylo luxusní. Koncept však chyběl. Poté, co jsme se viděli poprvé a ona mě seznámila se svými myšlenkami, bylo jasné, že to bude nový začátek pro mou zákazníci a projekt pro mě srdeční záležitost. Naštěstí se montáž kuchyně zpozdila, takže jsme mohli ještě udělat několik změn. Podařilo se nám integrovat pračku do malé koupelny tak, aby zmizela ve skříni a malá koupelna se stala její wellness oázou. S tapetami, saténovými závěsy, měkkými koberci, sametovými pohovkami a židlemi, mramorovými povrchy, dominantními lustry a mnoha malými detaily, jako zrcadla, obrázky, svícny, dostala celá místnost úchvatnou glamour atmosféru. V ložnici jsme byli dokonce schopni představit vzpomínky na babičku. Její poděkování bylo nejlepším potvrzením, že jsem splnila sen úžasné milé dámě.


Cena realizace projektu

10000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 10000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku stavebního odborníka z CZECH DECO TEAM.

Autoři projektu

Kreativitou, nadšením a empatií proměním pouhé místnosti v domov, ve kterém funkčnost a krása tvoří harmonii.

Navrhuji místnosti, které prezentuji ve 3D vizualizaci a následně se starám o realizaci projektu. Kromě návrhů a realizací interiérů svým zákazníkům nabízí i službu kompletního reorganizace. Kompletní redesign interiéru vždy začíná u toho, že je třeba udělat ve věcech pořádek. Zbavit se nepotřebného a toho, co nám už nedělá radost.

Na mých cestách se inspiruji různými kulturami a krásou přírody. Miluji koncepty s jasným názorem, přírodní materiály jako dřevo, beton a kov a ráda si hraji s barvami.

Skrz práci s novostavbami a rekonstrukcemi budov s delší historií, jak v bytovém tak v komerčním sektoru, jsem si vybudovala síť architektů, dodavatelů a odborníků na realizaci.

Zobrazit profil

Na projektu spolupracovali

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Ing. Anke Glut

www.ankeglut.com

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email