OBJECTUM s.r.o.

F6.1 Dům na domě

O projektu

Klient převzal objekt ve stavu shell and core, veškeré vnitřní konstrukce a materiály včetně vybavení interieru, designu nábytku byly úkolem tohto projektu.
Hlavním benefitem celého bytu jsou nádherné výhledy a fasáda, která dá těmto výhledům vyniknout díky velké ploše prosklení. Exteriér celého města jakoby vniká do interiéru. Proto je dispozice obytné části navržena s maximálním důrazem na otevřenost. Hned od vstupních dveří tak vznikají překvapivé průhledy.
Ke každému křídlu náleží samostatná koupelna. Proto se jejich vzhled liší tak, aby korespondovaly s jednotlivými funkčními celky. Master koupelna navazuje na šatnu a je barevně sladěná s dýhou šatních skříní. V koupelně pro dva chlapce v teenagerovském věku byla požitá drobná modrá mozaika v kontrastu s velkoformátovým obkladem na celou výšku místnosti.
Osvětlení je řešeno pomocí částečně zapuštěných svítidel od firmy Deltalight, v obytné části jsou variabilně usazena na liště, díky tomu je možné tvořit různé světelné nálady. Centrální svítidlo obývacího pokoje pochází z dílny firmy Sattler. Nad nočními stolky ložnice visí svítidla španělské firmy Marset.
Vestavný nábytek včetně kuchně byl navržen na míru. Kusový nábytek pak pečlivě vybírán.

Main feature of the apartment is a magnificent view and the fully glassed facade that allows to enjoy these views fully. It makes you feel like if the entire city was inside of the apartment. The whole living area is one big open space to maximize this effect. That creates unexpected views right from the entrance door.
Each from the four zones of the apartment has its own bathroom. Design of the bathrooms is consistent with design of that areas. Master bathroom has the same color of cladding as veneer on wardrobe adjacent to the bathroom. Bathroom for two teenage boys uses contrast of small blue mosaic and floor to ceiling large format cladding.
Lighting uses half build-in spots from company Deltalight. Central ceiling light in the living room was manufactured in company Sattler. Decorative lights from Spanish company Marset are hanging above the night tables.
Inguild furniture was made to measure. Free standing furniture was carefully selected.

Autoři projektu

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

Telefon: +420 778 488 084

Email: kancelar@czechdecoteam.cz

Telefon: +420 778 488 084

Email: kancelar@czechdecoteam.cz