Darcy Vašíčková: House of Darcy Autor projektu
Darcy Vašíčková: House of Darcy

Multiplex: domácí kino

NÁBYTKOVÉ VESTAVBY
PRAHA

O projektu

Radiátorové kryty a jiné prvky inspirované analogovým světem filmu. Proč filmem, ptáte se?
Protože klient je na film a fotografie fixovaný, vždy toužil mít možnost se ke klasice jako je Zentropa, Cinema Paradiso nebo Blade Runner vracet a vést ke kinematografii i své děti. Prostor Multiplexu, ve kterém se snoubí domácí pracovna, kino, tělocvična i pokoj pro hosty, to umožňuje.

V této místnosti jsme se klienti ničeho nebáli. Hlavní interiér dole je koncipován nadčasově, tento multifunkční prostor v mezonetové části bytu měl vždy být plný kontrastů, s nádechem kinematografie a bohémství. Radiátorové kryty v podobě svitkového filmu jsou jedním z vícera filmem inspirovaných motivů, které zde propůjčují filmového ducha.

Bílý box Multibox v sobě ukrývá veškerou techniku, která k domácímu kinu a pracovně náleží - tiskárnu, Apple TV, mediální centrum a jednu obrovskou černou bednu Sound Buffer. Má zcela volné záda a přední posuvné dvířka jsou z kovu s perforací čtverečků na míru, tak, aby odrážely ty čtverečky z analogového filmu v radiátorových krytech. ​​​​​​​​

Projektor je elegantně skryt za pojízdnými dvířky s motivem filmové cívky, plátno je zabudované ve stropě a sjede po zmáčknutí knoflíku. Když se v kině nepromítá, pracuje se tam u dvou stolů s regulovatelnou výškou a s pracovní nástěnkou skrytou za posuvným obrazem dominujícím celému prostoru.

Cena realizace projektu

18000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 18000 Kč/m2, . Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku stavebního odborníka z CZECH DECO TEAM.

Autoři projektu

Mám slabost pro interiéry s duchem a postele bez chyb. Vystudovala jsem interiérový design na londýnské akademii, vybudovala jsem již několik domovů od nuly a pomáhám ostatním vytvořit si domov a postel jejich snů.

Navrhuji interiéry na míru klientům, kteří prahnou po něčem jiném, více osobitém než prostory inspirované hlavně skandinávským designem a minimalismem. Specializuji se na realizace, každý svůj projekt ve fázi stavební konzultuji a nábytkové vestavby a jiné náročné prvky realizuji s mými ověřenými dodavateli. 

Zobrazit profil

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Darcy Vašíčková: House of Darcy

Wuchterlova 16 Praha 6 160 00

Telefon: Zobrazit telefon

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email