Ing. Vendula Kamenčáková

RD Sadová

O projektu

Klienti potřebovali navrhnout úpravy interiéru horního patra s dětskými pokoji a ložnicí. Spodní patro domu s kuchyní a obývacím pokojem je zařízeno ve scandi stylu a klientka v něm chtěla logicky pokračovat i v prvním patře. U dětských pokojů bylo přáním zařídit je nábytkem z obchodního domu Ikea. U ložnice se dostal ke slovu nábytek na míru. V pokoji jsou parkety v perfektním stavu. Nábytek jsem tedy zvolila ve světle šedé, tato barva se objevuje i ve spodním patře. Čelo postele tvoří moderní lamely a doplňují je asymetricky vyřešené noční stolky. V domě je k dispozici velká šatna, a tak stačí v ložnici jen malá komoda na uložení pár věcí.

Autoři projektu

Zastávám názor, že interiéry by neměly být jen pěkné napohled, ale stejně tak i být praktické, aby nám dobře sloužily v každodenním životě. A rozhodně nemusí být krásný a funkční interiér zároveň i drahý.

Ale i právě proto, je výhoda k zařizování interiéru přizvat interiérového designéra. Pomohu Vám pojmout celý interiér komplexně tak, aby nejen byl designově celý propojený, ale také byl podle Vašich představ, potřeb a finančních možností.

Výhodou spolupráce se mnou je také naše nábytkářská společnost PKN nábytek, s.r.o., kde máme dlouholeté zkušenosti s výrobou interiérového vybavení a používanými materiály. Jsem tak schopna Vám interiér nejen vymyslet, ale zařídit i výrobu a realizaci nábytku.

Zobrazit profil

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Ing. Vendula Kamenčáková

Zlínská 1323, 76312 Vizovice

www.vkdesign.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email