DORSIS s.r.o.

Dřevostavba na samotě u lesa

dřevostavba
Koblasko

O projektu

Dřevostavba byla postavená velmi rychle, už za půl roku si sem mohli majitelé stěhovat osobní věci. A protože už před tím bydleli v rodinném domku, moc dobře věděli, co od nového domova vyžadují, a právě proto je dispozice ušitá přímo jim na míru.

Z prostorného vstupu je možné vejít do klidové zóny nebo naopak do společenské části. Ta je koncipována oproti trendu lehce odlišně. Manželé si totiž nepřáli propojit kuchyni s obývákem, tak jako tomu bývá standardně v novostavbách, ale naopak místnosti oddělit. Proto jsou mezi nimi posuvné dveře, kterými lze místnost oddělit nebo naopak alespoň opticky spojit. Kromě velkých prosklených tabulí zaujme v interiéru okno s širokým parapetem, na kterém lze pohodlně odpočívat – a ani tady nechybí nádherný výhled do přírody. Kromě hlavní ložnice manželů a pokoje pro dceru jsou k dispozici ještě dva další pokoje pro hosty. V domě se nachází jedna velká koupelna s vanou, ze které je výhled na koupací jezírko a jedna menší se sprchovým koutem.

Produkty DORSIS v realizaci:

Celoskleněné stěny Digero slide / Skryté rámové zárubně WOODY / Skryté podlahové lišty LINUS / Pivotové dveře AXON / Bezobložková stavební pouzdra pro posuvné dveře BELPORT


Díky za spolupráci: www.archcon.cz - architekti Ing. Irena Truhlářová a Ing. Arch. Martin Valášek

Autoři projektu

Minimalismus a design jsou naší vášní. Nikdy neustupujeme od nároků na prémiovou kvalitu a řemeslo.

Každý váš projekt si zaslouží své vlastní ideální řešení. Rádi budeme spolupracovat na vašich projektech, od výběru vhodného řešení až po montáž s jediným cílem - přinést do interiéru dokonalost a funkčnost.

Dveře a zárubně Dorsis jsou dokonalým a funkčním prvkem minimalistických a industriálních interiérů. Jsme český výrobce skrytých zárubní, rámových příček a pivotových dveří. Díky vlastní výrobě, profesionálním montážníkům a mnohaletým zkušenostem, jsme schopni splnit i nejnáročnější přání zákazníků a architektů. Každou zárubeň, každé dveře vyrábíme na zakázku s důrazem na detail.


vývoj – výroba - realizace

technická podpora našich garantů od kalkulace, přes realizaci až po předání díla

možnost povrchové úpravy dveří od laku, přes tapety, dýhy až po stěrky, či obklad

řešení pro residenční i komerční budovy

vyrábíme dveře standardní, akustické, bezpečnostní i protipožární

úzká spolupráce s architekty a staviteli

Zobrazit profil

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

Telefon: +420 778 488 084

Email: kancelar@czechdecoteam.cz

Telefon: +420 778 488 084

Email: kancelar@czechdecoteam.cz