LUNO Design

Návrh domácí pracovny / hostovského pokoje

O projektu

Tento projekt pro mě byl příjemnou výzvou, jelikož majitelé si přáli do místnosti 8 m2 umístit postel pro přespání návštěv a zároveň ji využít jako plnohodnotnou pracovnu s dostatečnými úložnými prostory pro šanony, dokumenty a knihy.

V současné chvíli je v místnosti rozkládací postel, která sice byla umístěna tak, aby se při rozkladu nemuselo hýbat se stolem, nicméně pro pana majitele s výškou 190cm je místo pro odsunutí židle při práci příliš malé. Sedí tudíž víceméně zády ke dveřím, což není při práci příjemné. Úložné prostory citelně chybí.

Zvažovalo se postel do místnosti nedávat vůbec, nicméně návštěvy majitelé mívají a vzhledem k poloze wc naproti pokoji, je tento pokoj pro účely přespání opravdu vhodný.

Navrhla jsem tedy klientům postel výklopnou a zároveň skládací pracovní stůl. Při práci se dvě části stolu spojí a vznikne plnohodnotná pracovní plocha s dostatečným prostorem pro odsunutí židle. Stůl je navíc umístěn bokem k oknu, což nabízí dostatek světla a zároveň je odtud vidět na dveře. Z pracovního místa je také vidět na TV (Samsung Frame), což si přál pan majitel, aby měl kde sledovat fotbalové zápasy.

Jakmile se postel sklopí, stůl se rozloží na dvě části a zasune nad skříňky pod oknem a věci ze stolu uklidí do úložných prostor.

Autoři projektu

Design interiérů

 

 

Zobrazit profil

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

Telefon: +420 778 488 084

Email: kancelar@czechdecoteam.cz

Telefon: +420 778 488 084

Email: kancelar@czechdecoteam.cz