Ing. arch. Renata Zahara Breneau
Ing. arch. Renata Zahara Breneau Autor projektu
Ing. arch. Renata Zahara Breneau

ZŠ Plesingera Božinova Neratovice přístavba jihozápadního pavilonu

O projektu

Novostavba pavilonu základní školy pro 1. stupeń. Kapacita - 10 učeben, z toho 8 kmenových a 2 odborné učebny. Zázemí pro vyučující (kabinety, sklady), zázemí pro žáky (šatny, sociální zařízení, terasa pro pobyt družiny v letním období). V objektu je výtah a technické zařízení pro nízkoenergetický dům (fotovoltaické panely, vzduchotechnika, klimatizace). Stavba má 2 nadzemní podlaží, obvodový plášť je realizován z tvárnic POROTHERM v kombinaci s 30 cm vrstvou minerální vlny. Dodavatelem stavby byla firma EMH stavební s.r.o. Investorem bylo Město Neratovice.


Cena realizace projektu

10 000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 10 000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: nové elektroinstalace, podlahy podklady, podlahy povrchy, interiérové dveře, truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku stavebního odborníka z CZECH DECO TEAM.

Autoři projektu

Náplní naší práce jsou novostavby i rekonstrukce objektů určených pro bydlení, rekreaci , sport, , ale i školská zařízení, administrativní budovy, stavby občanské vybavenosti. Dále je to vybavení interiérů, návrhy atypického nábytku a bytových doplňků. Součástí naší práce jsou i parkové úpravy, řešení parteru a sadovnické úpravy okolí staveb. Naše kancelář je také schopna zajistit soudně znalecké posudky v oboru stavební tepelné techniky.  Projektované stavby sledujeme i několik let po jejich realizaci. Cílem naší práce je maximální spokojenost našich klientů nejen s uživatelským standardem, ale i s kvalitou realizace díla.

Zobrazit profil

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Ing. arch. Renata Zahara Breneau

Projekty pozemního stavitelství
Jeremenkova 763/ 88 , Praha 4 - Podoli
PSČ 140 00

Telefon: Zobrazit telefon

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email