Eva Synková

Byt 2+kk v Brně

O projektu

Byt 2+kk s terasou v Brně, kompletní rekonstrukce a realizace zařízení bytu, včetně jeho vybavení a dekorací.V 1. fázi byl návrh, který mi klient schválil, a právě na základě tohoto návrhu já spolu s mými spolupracovníky a dodavateli zařídili byt pro klienta, který je velmi spokojen. Splňuje veškeré jeho požadavky.Součástí bytu bylo i zajištění vybavení terasy, kde může relaxovat. Na míru nainstalované screenové rolety zajišťují soukromí v interiéru a ve slunečních dnech nepropustnost paprsků slunce do interiéru bytu.


Autoři projektu

Narodila jsem se v Brně a žiji zde. Na studiu uměleckoprůmyslové škole jsem rozvinula svoji kreativitu, cit pro barvu, prostor a originalitu.

Pracovala jsem pro firmy zabývající se prodejem nábytku, jezdila jsem pracovně do zahraničí. Během let jsem se stále více zajímala o interiérový design. Velká pracovní vytíženost a nárust klientů po několika letech mě vedla k rozhodnutí, založit si vlastní firmu.

Své poznatky z mnohaleté praxe předávám nyní společně ve spolupráci s firmou Kitchen Design. s.r.o., kolegyní Kateřinou Karaivanovovou, projektantkou a designérkou. Obě se zajímáme o interiérový design a estetiku bydlení. Svoji práci děláme hlavně svým srdcem.

Zobrazit profil

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

Telefon: +420 778 488 084

Email: kancelar@czechdecoteam.cz

Telefon: +420 778 488 084

Email: kancelar@czechdecoteam.cz