FIBRAN s.r.o.

FIBRAN s.r.o.

THE FIBRAN WAY

O nás

FIBRAN s.r.o. je česká společnost, která byla založena jako součást skupiny FIBRAN v roce 2018. Od roku 2021 do roku 2022 byl v průmyslové zóně Joseph u Havraně vybudován jeden z nejmodernějších výrobních závodů na extrudovaný polystyren FIBRANxps. Pevně věříme, že tento nový závod pomůže v našem poslání dobře pracovat, vyrábět vysoce kvalitní výrobky a globálně i lokálně přispívat svým dílem k celkovému udržitelnému rozvoji.

 Společnost FIBRAN s.r.o., jako součást skupiny FIBRAN, je díky svému členství ve skupině připravena, za pomoci a asistence svých starších sourozenců poskytovat své produkty ve stejné kvalitě. Svou výrobní kapacitou na moderní lince společnost FIBRAN s.r.o. pomůže pokrýt poptávku po extrudovaném polystyrenu.

 Skupina FIBRAN vyrábí značky – FIBRANxpsFIBRANgeoFIBRANgyps, FIBRANhydro a FIBRANskin. Produkty tepelné izolace z extrudovaného polystyrenu se pod značkou FIBRANxps vyrábí ve čtyřech závodech – v Řecku, Slovinsku, Portugalsku, Bulharsku a v České republice.

 Při jakémkoliv dotazu na řešení tepelné izolace ve vašem projektu se na nás neváhejte obrátit na emailové adrese: fibran@fibran.cz. Vynasnažíme zodpovědět všechny vaše dotazy. 

Co umíme

Tepelná izolace z extrudovaného polystyrenu FIBRANxps

Tepelnou izolaci z extrudovaného polystyrénu FIBRANxps vyrábíme v různých velikostech a s různými povrchovými úpravami.

 Nabízíme vám nechat se také inspirovat při jejím použití.

Řešení tepelné izolace

Našim cílem je přinášet nejen kvalitní produkt z extreudovaného polystyrénu FIBRANxps pro všechny vaše potřeby v různých realizacích, ale i návrhy řešení.

Neváhejte se na nás obrátit na: fibran@fibran.cz. Vynasnažíme zodpovědět všechny vaše dotazy. 

Ceritifkace

Náš produkt - extrudovaný plystyrén FIBRAN - necháváme pravidelně testovat ve vlastních, ale i externích laboratořích.

 Získané certifikáty jsou důkazem, že tyrkysovou tepelnou izolaci FIBRANxps lze použít i v těch nejnáročnějších situacích. 

Kvalita našich produktů je 100% ověřená, jak získanými certifikáty, tak i časem. Naše produkty neustále vyvíjíme a zlepšujeme, abychom vám mohli nabídnout řešení pro ty nejsložitější situace.

Realizované projekty
ve spolupráci se FIBRAN s.r.o.

Kontakt

Petr Koníček

Obchodní ředitel společnosti FIBRAN s.r.o. Pokud máte zájem o využití našich produktů tepelné izolace, tak si neváhejte domluvit schůzku a zjistěte více na: +420 604 577 111

Ing. Miroslav Soukup, MSc.

V případě zájmu konzultace jakékoliv možné další spolupráce, meetingu, propagace apod. se na mne neváhejte obrátit. +420 770 190 056

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

FIBRAN s.r.o.

Sídlo firmy: Revoluční 1082/8, 110 00 Praha 1
Výrobní závod: Průmyslová zóna Joseph, 435 01 Havraň

fibran.cz/

//energyshield.biz/

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email