Amadeo Holding s.r.o.

Amadeo Holding s.r.o.

Podlahy pro vaše bydlení i podnikání

O nás

Podlahy jsou naším životem již od roku 1994. Díky našim dlouholetým zkušenostem dokážeme našim zákazníkům nabídnou podlahu přesně na míru. Než se podlaha koupí a položí, mohou naši zákazníci počítat s odbornou konzultací. Celý proces lze jednoduše zařídit také přes náš eshop s podlahami eAMADEO.cz⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠

Co umíme

Podlahy pro váš domov

Jak můžeme z vašeho domu udělat domov? Hledáte kobereclino, nebo třeba laminátovou podlahu? Přijďte si k nám vybrat tu správnou podlahu pro váš domov. Náš specialista vám s výběrem pomůže a technik prostor odborně zaměří. O víc už se starat nemusíte, odstraníme starou krytinu, vyrovnáme podklad a položíme novou podlahu.

Podlahy pro hotely a penziony

V naší široké nabídce najdete i podlahy a koberce  pro hotely a penziony. Pokud si z nabízených dekorů nevyberete, necháme vyrobit koberec s vaším designem, jako to po nás chtěli při pokládce v Grandhotelu Pupp⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠

Podlahy pro kancelářské prostory

U nás si můžete vybrat teké zátěžové lino, nebo koberec do kanceláře, nebo prodejny.. Navštívíme vás a nabídneme nejvhodnější podlahovou krytinu pro vaše kanceláře a komerční prostory.

Speciální podlahové krytiny pro nemocnice a ordinace

Podlahy pro zdravotnická zařízení vyžadují speciální parametry. I s takovými podlahami u nás můžete počítat.

I vaše zahrada může být stále zelená

Umělý trávník má dvě ohromné výhodu. Nemusí se sekat a zůstane zelený i v zimě. V naší široké nabídce najdete umělé trávy jak na zahradu tak třeba i na fotbalové hřiště.

Realizované projekty
ve spolupráci se Amadeo Holding s.r.o.

Kontakt

Roman Lednej

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Amadeo Holding s.r.o.

www.amadeopodlahy.cz

www.eamadeo.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email