Amadeo Holding s.r.o.

Amadeo Holding s.r.o.

Podlahy pro vaše bydlení i podnikání

O nás

Jsme rodinná firma, která se od roku 1994 specializuje na podlahové krytiny. Díky dlouholetým zkušenostem dokážeme našim zákazníkům nabídnout podlahu přesně na míru. Vyberete si u nás vaši vysněnou podlahu a my už vše zařídíme za vás. Naši vyškolení pracovníci prostory zaměří, navrhnout postup pokládky a následně vám předají již hotovou podlahu. Můžete nás navštívit na našich showroomech v Praze a Plzni. V roce 2001 jsme také jako jedni z prvních v ČR spustili pro naše zákazníky eshop s podlahami eAMADEO.cz

Co umíme

Podlahy pro váš domov

Jak můžeme z vašeho domu udělat domov? Hledáte kobereclino, nebo třeba laminátovou podlahu? Přijďte si k nám vybrat tu správnou podlahu pro váš domov. Náš specialista vám s výběrem pomůže a technik prostor odborně zaměří. O víc už se starat nemusíte, odstraníme starou krytinu, vyrovnáme podklad a položíme novou podlahu.

Podlahy pro hotely a penziony

⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠V naší široké nabídce najdete i podlahy a koberce  pro hotely a penziony. Pokud si z nabízených dekorů nevyberete, necháme vyrobit koberec s vaším designem, jako to po nás chtěli při pokládce v Grandhotelu Pupp

Podlahy pro kancelářské prostory

⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠U nás si můžete vybrat teké zátěžové lino, nebo koberec do kanceláře, nebo prodejny.. Navštívíme vás a nabídneme nejvhodnější podlahovou krytinu pro vaše kanceláře a komerční prostory.

Speciální podlahové krytiny pro nemocnice a ordinace

Podlahy pro zdravotnická zařízení vyžadují speciální parametry. I s takovými podlahami u nás můžete počítat.

I vaše zahrada může být stále zelená

Umělý trávník má dvě ohromné výhodu. Nemusí se sekat a zůstane zelený i v zimě. V naší široké nabídce najdete umělé trávy jak na zahradu tak třeba i na fotbalové hřiště.

Realizované projekty
ve spolupráci se Amadeo Holding s.r.o.

Kontakt

Roman Lednej

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Amadeo Holding s.r.o.

www.amadeopodlahy.cz

www.eamadeo.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email