Bette GmbH & Co. KG

Exkluzivní elegance v Berlíně

O projektu

Exkluzivní elegance v BerlíněSteigenberger Hotel má vynikající polohu mezi kanceláří a hlavním vlakovým nádražím, poblíž Spree a Potsdamer Platz. Pětihvězdičkový hotel nabízí 339 pokojů, z toho 24 luxusních apartmánů - excelence od služeb po gastronomii. Důležitou roli v tom hraje také koupelna. Zde by se hosté měli cítit dobře, odpočívat a odpočívat.Oválná silueta BetteStarlet byla proto vybrána pro všechna apartmá. Díky jasnému, symetrickému designu má vana své vlastní dekorativní akcenty. Jeho velkorysý tvar také umožňuje koupání dvěma. Vestavěnou verzi BetteStarlet Oval najdete v pokojích. A ve wellness centru, kde jsou mimo jiné soukromé lázně s odpovídajícím apartmá, se Starlet s funkcí vířivky stává poutačem v místnosti - rozmanitost v té nejlepší kvalitě.


Autoři projektu

Tvarujeme sny z oceli a vytváříme koupelny budoucnosti. 

Jsme německá rodinná společnost, která vyrábí od roku 1952 prémiové architektonické koupelnové komponenty z glazované titanové oceli z čistě přírodních materiálů.

"Nesledujeme módní trendy, ale identifikujeme dlouhodobý vývoj prostřednictvím naší pravidelné výměny s trhem, s designéry a dalšími odborníky." Sven Rensinghoff Vedoucí marketingu a produktového managementu

Navštivte náš virtuální Bette showroom

 

Láska k designu 

Máme vášeň pro výrobky, které dokonale ladí s pláštěm budovy. Takto vytváříme koupelnové výrobky, které se mísí s architekturou a vytvářejí estetické umělecké dílo. Naše designové linie vyzařují harmonii. Uzemění nebo lehkost. Skládají se z vany a umyvadla. V návrhových řadách si můžete vybrat kteroukoli z různých verzí. Naše chápání estetiky je souhra mezi formami a barvami, které ovlivňují podvědomí. Tyto znalosti jsme využili k vývoji koupelnových produktů pro zcela odlišné designové linie. S největší architektonickou přitažlivostí a nadšením, které můžete vidět v našich produktech.

 

Barvy

Individualita hraje v našich životech stále důležitější roli. To je jeden z důvodů, proč mají barvy v našem každodenním životě silnější zastoupení než kdykoli předtím. Zároveň na nás barvy působí emocionálně, dokonce i podvědomě. Dáme vám příležitost vybrat si z velké palety barev a dosáhnout tak požadovaného efektu. Nastavujte akcenty, realizujte vzrušující barevné kombinace nebo navrhujte koupelny jako z jedné formy. Díky naší široké škále barev neexistují žádná omezení pro vaše návrhy a nápady při tvorbě.

Zobrazit profil

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

Telefon: +420 778 488 084

Email: kancelar@czechdecoteam.cz

Telefon: +420 778 488 084

Email: kancelar@czechdecoteam.cz