O nás

"Stavíte, upravujete, vybavujete? Máme pro Vás unikátní spojení architektů, dodavatelů a výrobců, kteří Vám nabízí pestrou paletu služeb a výrobků.

Pojďme do toho společně!"


Ing. Karel Smejkal, Ph.D.

 ​​

 

Základní myšlenkou Czech Deco Teamu je uvědomění si, že každá budova se skládá z velkého množství výrobků, které jsou dodávány samostatně různými specializovanými firmami. Je přitom velkou chybou, že se tyto firmy vzájemně neznají, nepodporují se a navíc vynakládají nemalé finanční investice s cílem dostat se do stejného prostoru.

Czech Deco Team sjednotil nejen významné české výrobce a dodavatele, ale propojil je i s desítkami architektů, pro které se stal partnerem pro realizace interiérů staveb a zdrojem zakázek. Každý klient jakékoliv společnosti firem Czech Deco Teamu tak nyní získává přístup k prakticky všem druhům výrobků a služeb.

 

CÍLE Czech Deco Teamu

 

 

 • Skutečná vzájemná spolupráce za účelem realizování zakázek

 • Vzájemná marketingová propagace

 • Zajišťování práce pro architekty a asistování při realizacích

 • Vzájemná kultivace nabídky a služeb ve směru ke spokojenému klientovi = neocenitelná zpětná vazba ve vztahu – dodavatel – architekt – klient

 • Budování silné české značky kvality

 • Osvěta v české společnosti ve vztahu k využívání architektů jako specialistů pro tvorbu kvalitního prostředí

 • Spolupráce s universitami

 • Vytvoření „české Ikey“.

 • Expanze na evropský trh s našimi firmami a našimi architekty pod značkou Czech Deco Team

 • Spuštění celosvětové sociální sítě pro architekty www.inspireli.com a zajištění práce českým architektům po celé planetě

 

 

Karel Smejkal - předseda Czech Deco Teamu
Ing. Karel Smejkal, Ph.D. - zakladatel a předseda

 

 

AMBASADOŘI FIREM Czech Deco Teamu

 


"Potřebu projevovat svoji individualitu a kreativitu má v sobě člověk od pradávna, pouze jsme se evolucí dostali od jeskynních maleb k obrazům a tapetám. My v Czech Deco Teamu se snažíme akcelerovat vývoj k funkčnímu a estetickému bydlení. Věříme, že využití služeb odborníka, které je samozřejmostí v mnoha oblastech lidské činnosti, je tím nejsprávnějším řešením. Proto jsme se rozhodli založit sdružení architektů, designérů, výrobců a prodejců interiérového vybavení a společně poskytovat komplexní služby, které zjednoduší zařizování domova a vnesou do něj funkčnost a půvab. Tak jako auto nejlépe opraví automechanik a dort upeče cukrář, tak si architekt nejlépe poradí s potenciálem prostoru a dokáže ho maximálně využít. Úzká spolupráce s výrobci je nespornou výhodou v řešení velmi individuálních požadavků. Díky moderní inteligentní aplikaci máme, a vy s námi, vše po ruce a můžeme se společně pustit do zařizování vašeho bytu nebo domu tak, abyste se v něm cítili opravdu jako doma."

Prof. Dr. Ing. arch. Bořek ŠípekPROVIZNÍ SYSTÉM Czech Deco Teamu


Czech Deco Team podporuje a propaguje rozšíření služeb architektů napříč všemi společenskými vrstvami. Jedná se o jedinečný informační kanál, který umožňuje bližší seznámení architektů s výrobky a prací členů a jejich vzájemnou zpětnou vazbu. Architekt je v rámci sdružení plně nezávislý a nemusí používat, nebo doporučovat zboží členských firem. Pokud ale se souhlasem klienta dojde k využití výrobků, nebo služeb členské firmy Czech Deco Teamu, vypočítá provizní systém poměrnou částku, která bude použita na propagaci architekta a architektury v ČR.

 


HISTORIE Czech Deco Teamu

 

 • ​2006 Prvotní inspirace vzešla od německého spolku textilních firem Decoteam.de, šlo o spojení konkurentů v jednom oboru, jehož logiku přínosu pro členy  mi nikdo nebyl schopen vysvětlit, ale líbil se mi název.
 • 2008 První nápad propojení společností Styltex a Praktic společným časopisem, jako propagačním periodikem pro naše klienty. Nápad na základě mé zkušenosti s podnikatelem Jiřím Kadlecem, vydavatelem časopisu KamPoMaturitě.cz.

 • 2009 Vznik Czech Deco Teamu spojením firem Styltex, Praktic, Hornschuch a Dadka, vydání prvního časopisu ( 3 000 výtisků ).

 • 2010 Distribuce časopisu ( 8 000 výtisků ) do hotelů a restaurací v ČR ve spolupráci s časopisem Gastro & Hotels, hledání dalších výrobků a firem.

 • 2011 Spuštění první verze fotografické galerie www.inspireli.com

 • 2012 Již 16 společností a první orientace na spolupráci s architekty (15), Art directorem se stal Prof. Dr. Ing. arch. Bořek Šípek

 • 2013 Registrace sdružení, Tomáš Vala (SIKO) vytvořil  provizní aplikaci.
  Na Inspireli.com jsme dosáhli počtu 10 000 fotografií.
 • 2014 27 společností , 133 architektů v provizní aplikaci 600 předaných poptávek,
  profesionalizace Czech Deco Teamu a poprvé již budování sdružení nespočívá pouze na jedné osobě.
  Vznik kanceláře Czech Deco Teamu - Karel Smejkal, Lukáš Školoud, Nikola Filipová, Karel Novotný, Jana Drinková.
  Víťa Vala (SIKO) iniciuje vznik nového designu portálu Czech Deco Teamu
  Inspireli.com přesáhlo hranici 20 000 fotografií a jejich nárust je už samovolný počtem 20-50 denně.

Web Inspireli.com Inspireli - kruhy přátel

Nová grafika připravované sociální sítě www.inspireli.com propojující 1000 architektonických universit světa.

 • 2020 Objednat službu architekta nebo designéra je v Česku samozřejmé jako objednat elektrikáře ...