MgA. Michal Kunc - KUNC ARCHITECTS

"Dům má připomínat místo kde trávíte dobrou dovolenou“ 

To je hlavní krédo našich návrhů a realizací interierů a rodinných domů. Bydlení je základem naší práce. Architektura zevnitř. Vytváříme stylové, ležérní interiéry, ve kterých se pohodlně žije… Prostě tak jako na dobré dovolené, ze které se nebudete muset vracet. Vytváříme našim klientům a přátelům nový domov. Protože domov je o bydlení a z bydlení, interiéru nám společně vznikne krásný dům. Naše interiéry mají svůj nadčasový styl, svou harmonii. Jsou originální díky našemu osobitému vkusu, světlé a vzdušné, kombinující přírodní materiály a struktury do jednoho příbehu, ve kterém se příjemně žije.
Architektura našich domů je neokázalá, minimalistická, kombinující nadčasovost vzdušné, bílé architektury s uvolněným stylem interiéru v jemných béžových a šedých tónech a přírodních strukturách, vše zarámováno velkými posuvnými plochami skel...
Věříme v maximální spojení domu s přírodou, sluncem a světlem, propojení domu se zahradou. Dům s výhledem, kdy velké plochy ponecháváme prosklené a propojujeme tak život uvnitř i vně domu. Domy plné slunce.
Domy jako básně...

AKA je architektonické studio specializující se na moderní rodinné domy a stylové interiéry. Návrhům a realizacím moderních domů a interiérů se věnujeme s maximálním osobním nasazením. Protože nás architektura baví, chceme jí dělat naplno, s láskou. Je to krásná věc, způsob myšlení, životní styl...
Profilujeme se jako studio s osobním přístupem, s projekty které jsou originální, které mají svůj příběh, svou duši.
Není důležité jaké značky použijeme, ale jakou atmosféru a jakou kvalitu života vytvoříme.
Pohoda vašeho bydlení je pro nás stále to nejdůležitější.
Je to krásné povolání a poslání. Tím, že vytváříme místo kde se žije, bydlení, pomáháme lidem žít krásnější život…
Navrhujeme a realizujeme své domy a interiéry na klíč našim klientům, od zadání až po celkovou realizaci. Ateliér se zabývá komplexním řešením komerčních i soukromých staveb, rodinných domů, interiérů a jejich realizací.
Splněným snem za naši práci je ocenění nejvyšší - Interiér roku v České republice – GRAND PRIX 2004.