Ing. arch. Věra Dvořáčková

Interiéry s duší

Architektonické studio Nine interier- ing.arch.Věra Dvořáčková, nabízí návrhy bytových a komerčních interiérů od dispozičního řešení přes výtvarně prostorovou koncepci celku až po design nábytku na míru. Klademe důraz na úzkou spolupráci s klienty, nasloucháme jejich přáním a představám. Vedeme realizaci tak, aby navržený interiér nezůstal jen na papíře a hájíme zájmy svých klientů v jednáních s úřady a dodavateli.

Vystudovala jsem fakultu architektury v Brně, po absolvování školy jsem pracovala jako scénografka v ČT, poté architektka ve svobodném povolání- scénografie, výstavnictví, rekonstrukce staveb a interiérová tvorba. Mám 20let praxe v oboru, spolupracuji s předními českými i zahraničními dodavateli nábytku, svítidel a ostatních interiérových prvků.


Vzhledem k tomu, že v interiérech stráví moderní člověk většinu svého času, považuji jeho energetické, funkční a pocitové kvality za velmi důležité a život ovlivňující. I proto se ve svém oboru neustále vzdělávám a aplikuji nové trendy v interiérovém designu.

 

Na přání posoudím a zharmonizuji váš interiér i metodou Feng shui. Jsem absolventkou školy Feng shui u Michela Vinogradoffa, české školy Feng shui ing.arch.Otakara Chocholy, nástavbových kurzů Feng shui a čínské astrologie v Evropské škole u Rogera Greena.

 

  • Návrh bytových a komerčních interiérů
  • Návrh rekonstrukcí a stavebních úprav
  • Poradenská činnost v oblasti interiérového designu
  • Vyhodnocení a harmonizace energií domů a interiérů metodou kompasu Feng Shui
  • Zajištění realizace navržených projektů na klíč