Ing. arch. Jan Počepický

Ing. arch. Jan Počepický

KONTAKT: +420 732 488 661 l jp@janpocepicky.cz

"Nezbytný aspekt designu a kreativity vůbec je nebát se být odlišný." 

 

Architektura a stavitelství je obor dynamický, každým dnem se vyvíjející s přesahem do mnoha dalších oborů. S touto myšlenkou přistupuji ke své práci a navrhuji unikátní řešení interiérů, obsahující prvky, které dokáží zaujmout designem a zpracováním. 

Jsem architekt a svojí práci považuji především za poslání. Každý prvek musí být nejen krásný a splňovat určité estetické hodnoty, ale musí být podřízen také své funkci. Rád uplatňuji znalosti, získané svým studiem a zkušenostmi, ale zabývám se také nejnovějšími trendy v oblasti bydlení.

 

 

„Estetika a funkce v každém detailu“

 

Láká mě harmonie barev, která je kombinovaná se zajímavými tvary s důrazem na detail. Zastávám myšlenku, že každý interiér by měl něčím okouzlit, ať už je to obchod, kancelář, či místnost v rodinném domě. Každá místnost na nás určitým způsobem působí a vyjadřuje vkus a osobnost svého majitele. Mým cílem je přenést tyto hodnoty do interiéru tak, aby klient vnímal daný prostor jako součást sebe sama.

Od roku 2013 navrhuji pod svým vlastním jménem. Pokud se rozhodnete se mnou spolupracovat, nabídnu Vám řešení, které dokáže nejen zaujmout, ale splní i další náročné předpoklady. Věřím, že společně tak najdeme řešení, které Vám bude nejbližší.

Realizované projekty